Výrobě lampiček se věnujeme již několik let. Lampičky z naší dílny jsou dřevěné, vyrobené z břízové překližky v jedné či více vrstvách pro výsledný 3D efekt. Použity jsou barvy s atesty pro děti, závěrečný lak rovněž s atesty na dětské hračky. U lampiček s plexisklem či tiskem je použito opálové plexisklo a certifikovaný tisk na vinylový materiál. Lampičky jsou řezané na laseru, poté několikrát ručně broušeny, barveny, frézkovány, lepeny atd. Jedná  se o ruční práci a dřevo, u obojího je krása dokonalosti právě v jejich nedokonalostech. Nepracujeme s MDF materiálem, zanecháváme viditelnou strukturu dřeva, případně jemné suky, které jsou obzvláště na přírodních (nebarvených) věcech krásné.

Lampičky jsou plynule stmívatelné od 0 do 100 %. Barva světla je teplá bílá. Zdrojem je LED pásek na 12 V, stabilizovaný síťový zdroj do zásuvky. Celková  délka kabelu přibližně 200 cm. Laicky řečeno – žádné žárovky, zářivky nemusíte kupovat, lampička je ihned připravená plnit svoji službu. Po domluvě předem (emailem) a za příplatek je možné v případě potřeby prodloužit délku kabelu od lampičky ke stmívači.

Je možné vyrobit i lampičku přesně na míru – buď na základě zaslání vlastních dat připravených k výrobě nebo lampičku nechat navrhnout. V tomto 
případě je účtován poplatek za vytvoření návrhu lampičky 500 Kč.

Ozdobte se vlastnoručně dělanou broží!

Ozdobte se vlastnoručně dělanou broží!

Modul Rádce slouží k vytváření a sdílení rad, návodů. Rádce pomáhá návštěvníkům lépe se zorientovat ve vaší nabídce. Pokud např. v dané kategorii prodáváte obuv, do rádce vložíte článek o tom, jak ho vybírat a tabulku velikostí. Vytvářet tyto rady můžete v sekci Obsah / Rádce. Přiřazujete je následně konkrétní stránce v oddilu Rádce (návod)