Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
  1. Úvod
  2. Blog
  3. 35 skvělých nadčasových dřevěných jídelních stolů, které okouzlí vaši jídelnu
11.05.2019

35 skvělých nadčasových dřevěných jídelních stolů, které okouzlí vaši jídelnu

Jedna důležitá věc, kterou potřebujeme pro jídelní kout, je jídelní stůl. Jídelní stůl má různé tvary, styly, materiály a dokonce i barvy. To znamená, že máte opravdu na výběr a přitom musíte však vzít v úvahu jeho vlastnosti, jako je velikost a tvar vašeho stolu.

   Špatnou volbou jídelního stolu můžete zkazit vzhled celé jídelny. Stručně řečeno, je to jeden z nejdůležitějších kusů nábytku, který pořizujete do své jídelny. Jídelny jsou sociální centra - jednou z nejdůležitějších věcí, kterou můžete udělat, aby se vaše rodina dala dohromady, je posadit se k jídelnímu stolu na konci dne. Jídelní stůl je vysoce funkční nábytek a poskytuje místo k usídlení po skončení dne.  Zde je 15 příkladů návrhů krásných, funkčních a dokonale vytvořených dřevěných jídelních stolů.

   Ať už zařizujete svůj nový domov nebo jej restylujete, hledejte nábytek, který sie Vám bude nejvíce hodit podle vašich vizionářských představ. Když se díváte na svou jídelnu, najdete stůl, který je funkční a prominentní kus designu, celé místnoti. Jedna místnost, která se často stává více funkčním prostorem a méně dekorativním cílem, je jídelna. Rušné dny vytvářejí efekt průchodu vedoucí k nepřehledným a méně než dekorativním ideálům. Nejúčinnějším způsobem, jak dát své jídelně styl a lidskost, je dát jí nový jídelní stůl tak, aby se stal středobodem jídelny. Perfektní jídelní stůl poskytne místnosti efektivní styl, který se stane nedílnou součástí vašeho domova.

Najdete zde mnoho stylů a vzorů jídelních stolů. Povrchy dřeva, struktury a tvary jsou určeny dotykem designérů. Existuje mnoho stylů na výběr. Jídelní stůl, který si vyberete, bude do značné míry záviset na tématu místnosti a barvách použitých v prostoru jídelny. Níže najdete galerii příkladů, které vás provedou cestou k Vašemu novému jídelnímu stolu.

Jedním z běžně používaných typů jídelních stolů jsou stoly vyrobené ze dřeva, které vám dnes ukážeme.

1-flynn-jídelní stůl

Tento dobře leštěný mahagonový dřevěný jídelní stůl nejen dobře ladí s touto klasickou místností, ale jak vidíte, je vyroben tak, aby zvládl mnoho obyvatel domu, aniž by zabíral příliš mnoho místa. Široké stolové nohy a klasický design jsou přeneseny do moderní éry s chytrým využitím hlubokého břidlicově šedého sezení, které je elegantním nádechem jídelního prostoru.

 

Jídelní stůl2-tmavě hnědá-dřevěná

Jídelní set z tmavého dřeva s čtvercovým stolem na podstavci. Jídelní stůl ve stylu podstavce je modernizován čtvercovou deskou stolu. Hluboký povrch dřeva je elegantním nádechem a stylovým doplňkem výzdoby vaší jídelny.

 

Jídelní stůl3-Fiesta_Woodentop

Nohy tohoto jídelního stolu jsou pěkně zaoblené a hodí se pro moderní jídelní kout. Tento styl je inspirovaná směsí historie a současnosti. Stůl má kvalitní povrchovou úpravu a složitou zakřivenou strukturu. Židle mají moderní vzhled a hodí se do stylu místnosti.

 

Jídelní stůl4-chan-dine

Tento jídelní prostor má kombinaci rustikálních a elegantních prvků. Dokonce i stůl je navržen tak, aby k sobě ladilo dřevo a některé zlaté doplňky. Dřevěný stůl  s klasickým povrchem a moderními moderními židlemi. Stolové uspořádání má nostalgické kouzlo, které krásně rezonuje designem místností.

 

Jídelní stůl5-triáda-rozšíření-jídelní stůl

Lesklý černý stůl, který pomáhá této místnosti dodat moderní atmosféru .

 

Jídelní stůl6-harison

Jídelny mohou být také elegantní i díky tomuto krásnému ořechovému stolu o trochu víc. V tomto konkrétním stylu najdete detaily jídelního stolu, které jsou rafinované a elegantní. Tradičně navržený jídelní stůl se hodí do každého domu.

 

Jídelní stůl7

240cm dlouhá třešňová dýha a ohnutá laminovaná základna se skrytou nůžkovou částí, která vytváří prostor pro další hosty. Tento moderní stůl dodává místnosti jemnost a styl. S geometrickým designem je jídelní stůl zajímavý a dává designový pocit.

 

Jídelní stůl8-big-sur-natural-65-jídelní stůl

Tento kousek má uklidňující účinek v kombinaci rustikálního přírodního dřeva, ​​mohutného tvaru. Přírodní dřevo je stylizované v jednoduchém rustikálním designu. Lavičky nabízejí okouzlující vzhled a kouzlo starého světa navíc v moderní době.

 

Jídelní stůl9

Tento stůl je běžný v zahraničních klasických jídelnách, ale používá se i v moderních prostorech. Vznešený design jídelního stolu má dvojitý podstavec, který je tradiční a lákavý. Měkká vintage židle vytváří styl a nádhernou rovnováhu.

 

Jídelní stůl10-big-sur-natural-90

Připomíná renovované dřevo, styl, který se u designérů stává stále oblíbenějším. Tento jídelní stůl nejen přispívá k lehké a vzdušné přitažlivosti této jídelny, ale je dokonale vybaven pro zvládnutí náporu hostů nebo velké rodiny.  Tento jídelní stůl má naturalistický styl s moderním vkusem. 

 

Jídelní stůl11-refect160

Dobrý stůl by měl být schopen vyhovět vašim potřebám, aniž by byl příliš ohromující. Pokud plánujete hostit velkou rodinu nebo větší počet hostů, tato tvrdá javorová krása by to měla splnit, a to vše při co nejlepším využití poskytovaného prostoru. Černé židle doplňují kontrast s povrchovou úpravu světlého dřeva a nabízejí sofistikovaný styl.

 

7-dřevo-pevná látka-60108-6317179

Elegantní jídelní stůl, který je dlouhý a hodí se pro 8 osob. Bílé židle jsou upraveny v odpovídajícím provedení a propůjčují nepřetržitý styl, který tvoří harmonii souznění

 

8-homelen

Tohle je běžný stůl v našich domovech. Tradiční jídelní stůl má vysoký lesk, který vyzařuje na povrch. Židle jsou sladěnyy přímo se stylem a povrchovou úpravou pro klasický vzhled. 

 

9-masivní dřevo-jídelní stůl-sada-243

Kdo by nechtěl takový bílý jídelní stůl? No, to je jistě hezký kousek. Bílý tradiční stůl má elementární kvalitu k proutěnému křeslu. Jednoduchý, ale luxusní design jídelny je cenným doplňkem každého domova.

 

4-tommy-večeřet

Tento nádherný jídelní stůl z třešňového dřeva nejen přidává do tohoto prostoru elegance, ale dobře zapadá do stylu jídelny, která připomíná jemné, tropický nádech. Klasický stůl je elegantní, když je použit v kombinaci s bambusovými a proutěnými křesly. Tato jídelna je pohodlná a příjemná.

 

3-kosmopolitan2

Jak vidíte, mahagon je oblíbenou volbou při navrhování obývacího pokoje. Tady máme velmi moderní prostor, který připomíná klasická témata, a to vše díky tomuto nádhernému mahagonovému jídelnímu stolu ve středu místnosti. Tento styl má viktoriánskou a vintage přitažlivost. Elegantní design stolu je spojen s odpovídajícími jídelními židlemi. Design je vstřícný a doplňuje styl místnosti.

 

2-valencia-ovál-jídelní stůl

Zde máme příjemný bílý dubový stůl, doplněný světlejšími odstíny a moderním dekorem této místnosti. Tento retro styl má elegantní styl s měkkými zahalenými židlemi a stolem z dob retra. Jídelna je vhodná pro hosty nebo útulnou večeři pro dva.

 

9-vallejo-highrise

Jak zde vidíme, mahagon a javor dokážou velmi dobře spolupracovat v jakémkoli prostoru, a tak dobře doplňuje moderní výzdobu. Tradice a půvab spolupracují v lesklé černé barvě a jemně potištěném vzoru na sedácích židlí. Tento styl má charismatickou přitažlivost a obohacený tón.

 

10-londýnský stůl

Získejte elegantní vzhled s jídelním stolem, jako je tento. Moderní retro styl jídelního stolu v tmavém provedení. Set je doplněna tvrdými bílými židlemi, které jsou skutečným doplňkem této jídelny.

 

11-minimalist_wooden_dining_table_04

Další dlouhý dřevěný  jídelní stůl s jednoduchým čtyřnohým designem. Tyto kancelářské židle mají chromovou základnu a stylově jsou spárovány s elegantním dřevěným stolem. Set je perfektním doplňkem pro váš design a styl jídelny.

 

12-magnum-dřevo

Podobně jako u předchozího jídelního stolu, pouze v jiných barvách a mírně odlišné designu.

 

13-hulsta-ET-1400-2

Krásný moderní jídelní stůl, který je jednoduchý a přesto se hodí do každé jídelny.

 

14-hulsta-ET-1500-3

Hueslta na nás nikdy nezapůsobí svým nábytkem, jako je tento stůl.

 

10-bílá-moderní

Tento lesklý bílý stůl nejen dodává této místnosti světlou přitažlivost, ale dobře se hodí i ke zbytku této místnosti.

 

11-tamarind-povrch

Tento ebenový jídelní stůl je nejen schopný hostit davy návštěv, ale také pomáhá sjednotit tuto elegantní jídelnu.

 

12-captiva-dine

Můžete se domnívat, že bílý nábytek hromadí skvrny a nečistoty, ale při správné péči může bílý nábytek opravdu zářit, což výrazně přispívá do krásné jídelny.

 

13-moderní-černá

Tento minimalistický jídelní stůl s kovovou podnoží pomáhá této jídelně moderní přitažlivosti, aniž by toho bylo řečeno příliš mnoho. 

 

14-lexington-drama

Tato nádherná mořená dubová deska a jídelní židle vytvářejí elegantní prostor.

 

15-costum-dřevo

Líbivé zakřivení a štíhlá horní část tohoto dřevěného stolu vyjadřuje jemnou, ale silnou přitažlivost.

 

16-splyce

To, co vidíme v této skleněné jídelně, je výtvor designerů.

 

17-palácový současník

Moderní jídelní stůl s krásným elegantním designem ze dřeva.

 

15-dwr-stůl

Tento dobře navržený javorový stůl je dostatečně flexibilní, aby jej bylo možné použít v různých designech místností, ale tady obzvláště s klasickým designem této místnosti.

 

18-rustikální statek-design-820x738

Retro jídelní stůl, jako je tento, s určitým dopadem na styl celé jídelny.

 

Jídelní stůl 19-zakřivený ve tvaru dřeva

Oblý stůl je příjemným vrcholem v jídelně, zejména pokud je spojen se stoličkami a lavičkami ve stejném desinu.

 

20-laminátová podlaha-1024x742

Pro většinu formálních jídelen je tento stůl dobrou volbou.

 

Správný stůl může místnost rozdělit nebo rozbít. Vyberte si chytře, protože jídelní stůl může říci hodně o Vás a vašem domovu. Nemusíte se obávat, protože na trhu je velký výběr jídelních stolů. My sami pro ty dřevěné vyrábíme. To znamená, že si můžete nechat od nás vyrobit Vámi požadovaný jídelní stůl na zakázku, i když jej nemáme v nabídce. Pokud nejste spokojeni s tím, co vidíte v obchodech, můžete mít jídelní stůl od nás na zakázku. To by se Vám určitě líbilo! Dřevěný jídelní stůl je dobrá volba a třeba i v kombinaci s kovovou podnoží

Jídelna je místem setkání pro páry, rodiny a přátele. Umění stolování neformálně i formálně je tradicí pro mnoho příležitostí. Vaše jídelna by měla odrážet vaši osobnost a styl v jednotě celé místnosti. Mnoho stylů jídelních stolů, které jsme v naší galerii viděli, svědčí o elegantních vzorech a modernistických pohledech. Řada možností posezení je vyvážená v odpovídajících setech nebo v rozmanitosti, která se mísí ve velkém duchu.

Definující faktory, podle kterých bude váš styl záviset na vašem osobním vkusu a životním stylu. Jídelna obvykle rezonuje se stylem interiéru domů, který propůjčuje nepřetržitý pohled do celého prostoru. K doplnění designu stolů můžete použít ozdobné doplňky na stole nebo v okolí místnosti. Existuje několik možností, jako jsou svíčky, ubrousky, které mohou sladit váš stůl pro každou příležitost. Využijte příležitosti k obnově vaší jídelny, která vytvoří tu správnou atmosféru, kterou si přejete.

 Primart.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Nejčtenější na blogu
Kde nás najdete

Těšice 747

Mikulčice, 696 19

Kontakty
Tomáš Bušek
Tomáš Bušek
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz